The best Side of architekci zabrze

Chodzi chyba o wskazanie słabych punktów, a nie wylewanie jadu na siebie nawzajem. Z projektu rynku to już tylko można się trochę pośmiać i wolno przyzwyczajać do jego perspektywy.

Po pierwsze uważam, że p. Filipiak jest ograniczona tylko i wyłącznie do tego, co widzi z okna. Jak dla mnie rynek wyglądał całkiem ładnie i można by tylko poprawić pewne detale jak wspomniane oświetlenie, rozwiązanie problemu (nie problemu?

2011-02-04 08:fifty six A na po chu.., bo tak się już wyrażę przebudowują nam Rynek??? Pytał się ktoś o coś mieszkańców?? Może jakieś referendum zrobić z pytaniem skierowanym do mieszkańców Wadowic czy jest to w ogóle potrzebne czy nie. Nie lepiej było by wyremontować wszystkie kamienice, a nie robić taką rewolucję jaką się robi teraz na rynku? To jest kretyństwo i pieniądze wyrzucone w błoto.

Kolejna sprawa, nie mogło być przed wyborami bo przed wyborami "zmienialiśmy władze starostwa" i "budowaliśmy szpital".

Nie może być pasa startowego, bo będzie sztuczna mgła! A później będziemy mięć drugi Smoleński.

Brak sensownej alternatywy dla młodych ludzi, zabawy architekturą miejską i świeżości. Rynek powinien ożywiać miasto, by wieczorami tętniło życiem, by młodzi chcieli tutaj zostawać.

Kolejna kwestia dyskusyjna to brak wyłączenia rynku z ruchu kołowego. Budzi to kontrowersje z dwóch podwodów. Po pierwsze, trakt Lwowska-Mickiewicza stanowi barierę komunikacji pieszej, po drugie dewastuje pejzaż dźwiękowy rynku, który jest jego istotnym elementem kompozycyjnym.

Nie można jednak zapominać, że jest to przede wszystkim „salon miejski” należący do mieszkańców, gdzie funkcja usługowa dominuje. To wokół rynku powinno skupić się codzienne życie mieszkańców (handel, gastronomia itp.).

Pikietowali za powrotem busów na plac Kościuszki Od czasu przeniesienia busów wreszcie nie stoją na ulicy Karmelickiej. Byli wszędzie i pozostawiali po ...   Setka pływaków rywalizowała w zawodach A jak myślicie czy pływacy mogą brać lekcje korepetycji on the web z pływania za pomocą Preply ...   Pikietowali za powrotem busów na plac Kościuszki Dokładnie, ale ty zarsz cie zminusuja. Bo wazne , ze im chaotic nie smrodza spalinami, a ze osobowki ...   Chcą wycofania miejskiego busa i powrotu busów na Kościuszki Tak po trzech dniach już tak daleko idące wnioski ?????   Pikietowali za powrotem busów na plac Kościuszki Niech jeszcze burmistrz zakarze osobówkom wjazdu do rynku, bardzo ciekawy jestem co byście wtedy na to .

A poważnie mówiąc co do referendum to organizacja takiego przedsięwzięcia też kosztuje. Ja myślę, że przynajmniej tacy radni jak Klinowski, Odrozek czy Janas po to zostali wybrani, aby wyłapywali takie absurdy.

Niezadowolonych z kształtu projektowanego rynku zapraszam zaś do rozliczenia z podjętych decyzji władz miasta poprzedniej biuro architektoniczne zabrze kadencji.

pozdrawiam i kiedy nastepne wybory ba nam do końca miasto zniszczą niewykrztałciuc hy bez odrobiny gustu

Przypomnij mi proszę jakieś wydarzenia animujące życie kulturalne, które odbywały się na rynku? Bynajmniej nie chodzi mi o pseudo koncerty organizowane od wielkiego dzwonu.

Sejm, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, może rozwiązać organ stanowiący samorządu terytorialnego, jeżeli organ ten rażąco narusza Konstytucję lub ustawy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The best Side of architekci zabrze”

Leave a Reply

Gravatar